Warsztaty fryzjerskie

W ramach naszych działań oferujemy kursy i szkolenia dla początkujących fryzjerów, a także profesjonalistów, które dają im możliwość rozwoju osobistego.

Spotkania z kursantami prowadzone są na  modelach i główkach treningowych w pracowni w Gdyni. Oferujemy także możliwość organizacji kursów u Klientów.

Naszym celem jest dostarczanie kursantom umiejętności na wysokim poziomie w zakresie fryzjerstwa i barberingu, dążymy także do poprawienia jakość usług na całym rynku. Szkolimy kursantów z całej Polski.

Szkolenia w ramach Yes Edukacji Fryzjerskiej prowadzone są głównie przez Joanne Borkowską i Kamila Cesarskiego, który doświadczenie zdobywał przez prawie 30 lat.

Kamil Cesarski od kilku lat buduję markę Yes. Pracownia Fryzjerska oraz Yes. Barber Shop.

Nasze szkolenia fryzjerskie

Szkolenie barberskie
Barber Style 2.0

Barber Style 2.0 jest intensywnym szkoleniem na poziomie zaawansowanym. Dostarczamy głębszego wglądu w kulturę i filozofię Yes Edukacja Fryzjerska wykorzystując techniczne instrukcje połączone z kreatywnością, aby ulepszyć i zdefiniować nowe granice barberingu. Pozwolą one kursantowi wprowadzać innowacje w swoim indywidualnym stylu cięć męskich, połączonych z trymowaniem i pielęgnacją brody. W czasie szkolenia pracujemy nożyczkami, maszynkami i brzytwami.

Szkolenie Barber Style dla początkujących

Szkolenie Barber Style w wersji dla mniej doświadczonych czyli „pomału do celu”. Termin ten utworzyliśmy z potrzeby rynku dla osób które znają podstawowe techniki strzyżeń ale chciałyby nauczyć się czegoś więcej. Zaprezentujemy kilka technik pracy maszynkami i nożyczkami a Wy przeniesiecie ja na głowy Waszych modeli.

Szkolenie z technik golenia twarzy i brody

Jednodniowe szkolenie z technik golenia twarzy i brody. Szkolenie obejmuje również pielęgnacje „Rytuał cesarski” mokry, ciepły ręcznik i pielęgnację po goleniu 

Kurs fryzjerski od podstaw - Master's Way

Master’s Way to szkolenie od podstaw dla osób które chciałby zmienić zawód i wejść w świat fryzjerstwa męskiego. Kurs ten trwa około 200 godzin. Uczestnik kursu poznaje, techniki fryzjerskie z zakresu: strzyżeń męskich, trymowanie brody, stylizacji włosów, oraz obsługi klienta. Celem szkolenia jest przygotowanie do samodzielnej pracy na stanowisku fryzjera męskiego. Po kursie uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.

Terminy szkoleń fryzjerskich

 POKAZY LOOK & LEARN  „CORE BARBER

TERMINY

GDAŃSK.         06.03.2022

KATOWICE       27.03.2022

WROCŁAW       03.04.2022

WARSZAWA    18.06.2022

PIĘCIODNIOWY KURS  MENSPIRE ACADEMY

WARSZAWA      19-23.06.2022

Bądź na bieżąco! 

Informacje na temat aktualnych szkoleń znajdziecie na naszym facebooku.

Adres

ul. Przebendowskich 26a

81-526 Gdynia

Kontakt

Telefon: +48 664027922

mail:  [email protected]