W ramach naszych działań oferujemy kursy i szkolenia dla początkujących fryzjerów, a także profesjonalistów, które dają im możliwość rozwoju osobistego. Spotkania z kursantami prowadzone są na żywych modelach w pracowni w Gdyni. Oferujemy także możliwość organizacji kursów u Klientów. Naszym celem jest dostarczanie kursantom umiejętności na wysokim poziomie w zakresie fryzjerstwa i barberingu, dążymy także do poprawienia jakość usług na całym rynku. Szkolimy kursantów z całej Polski. Pracujemy wyłącznie na żywych modelach. Szkolenia w ramach Yes Edukacji Fryzjerskiej prowadzone są głównie przez Kamila Cesarskiego, który doświadczenie zdobywał przez prawie 30 lat. Kamil Cesarski od kilku lat buduję markę Yes Pracownia Fryzjerska oraz Yes Barber Shop. 

NASZE SZKOLENIA

Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie prowadzone przez światową elitę barberingu i fryzjerstwa męskiego – Menspire. Jedyny raz w tym roku w Polsce, podczas pokazu Look&Learn zaprezentują nowoczesne techniki i rozwiązania stosowane obecnie na szybko rozwijającym się rynku fryzjerskim dla mężczyzn. Drugiego dnia odbędą się warsztaty dla mniejszej grupy uczestników.

Menspire to marka działająca na terenie Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Swoją działalność edukacyjną prowadzą od 4 lat, a na ich szkolenia przyjeżdżają barberzy z całego świata. W otwarciu MENSPIRE Academy w Londynie uczestniczył również Kamil Cesarski. Profesjonalizm i pasja to cechy wspólne dla grupy YES oraz Menapire, dlatego zdecydowaliśmy się zaprosić ich kolejny raz do Gdańska. To wyjątkowa okazja aby zobaczyć jak pracują profesjonaliści na światowym poziomie, poznać ich techniki oraz najnowsze trendy. Podczas warsztatów będziecie mieli okazje pod ich okiem przetestować swoje możliwości i zastosować nabytą wiedzę w praktyce na żywych modelach.

Barber Style 2.0 jest intensywnym szkoleniem na poziomie zaawansowanym. Dostarczamy głębszego wglądu w kulturę i filozofię Yes Edukacja Fryzjerska wykorzystując techniczne instrukcje połączone z kreatywnością, aby ulepszyć i zdefiniować nowe granice barberingu. Pozwolą one kursantowi wprowadzać innowacje w swoim indywidualnym stylu cięć męskich, połączonych z trymowaniem i pielęgnacją brody. W czasie szkolenia pracujemy nożyczkami, maszynkami i brzytwami.

Szkolenie Barber Style w wersji dla mniej doświadczonych czyli „pomału do celu”. Termin ten utworzyliśmy z potrzeby rynku dla osób które znają podstawowe techniki strzyżeń ale chciałyby nauczyć się czegoś więcej. Zaprezentujemy kilka technik pracy maszynkami i nożyczkami a Wy przeniesiecie ja na głowy Waszych modeli.

Bądź na bieżąco! 

Informacje na temat aktualnych szkoleń znajdziecie na naszym facebooku.

Adres

ul. Przebendowskich 26a

81-526 Gdynia

Kontakt

Telefon: 58 664 97 85

mail: szkolenia@yesgrupa.com.pl